Let balonem
Let balonem

Proleďte se balonem nad krajinou a jejími krásami

Pokud toužíte se na svět podívat i z jiné výšky, než na něj běžně koukáte, proleťte se horkovzdušným balonem.  První výprava balon se uskutečnila roku 1783, kdy se zjistilo, že v atmosféře nejsou žádné jedovaté plyny. Od tohoto roku se lidé začali vydávat do vzduchu více a více. Balon se vyvíjel po několik staletí, ale postupem času je začali nahrazovat letadla. Balony se postupem času začali více používat jen při rekreaci místo na přemisťování lidí.

Po předchozí domluvě, vás organizátoři vyzvednou a připraví pro vás nezapomenutelný let. Ve chvíli, kdy se odpoutáte od země, na vás čeká nádherný výhled a vy se pomalu vznášíte nad krajinou. Kolem vás je pouze nekonečný prostor a vy si tak můžete užívat chvíle naprosté pohody a klidu, pouze s osobami, které si vezmete s sebou.

Ucítíte pouze čerstvý vzduch, který je všude kolem vás. Vidět můžete nejen váš dům, ale také například vaše známé na zahradě, kterým můžete s radostí zamávat. Po skončení letu, na vás čeká křest nových vzduchoplavců, který se koná po celém světě, když letíte balonem. Tento zážitek také můžete věnovat svému nejmilejšímu protějšku a udělat mu tak nezapomenutelně romantický výlet.

 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
69%
radost
75%
adrenalin
50%
pro dospělé
92%
pro seniory
94%
strach
59%
nadšení
68%
náročné fyzicky
18%
pro děti
68%
pro páry
89%
nespoutanost
67%

Ingrid Šolcová
pro seniory 100%
pro dospělé 100%
adrenalin 71%
radost 72%
vzrušení 75%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.